Публікації

Показано дописи з жовтень, 2024

Як парерожуйка ЗСУ у жовтні допомагала

Зображення
  За жовтень місяць Паперожуйка нашого ЗДО зібрала 315 кг макулатури! Отримали:1110 грн. Також надійшли донати від: 200 грн-Жилко Тетяна група "Дзвіночок"; 200 грн-Герасимчук Юлія група "Дзвіночок"; 300 грн-Волович Катерина група "Дзвіночок"; 200 грн-Ревко Василь група "Дзвіночок"; 500 грн-Ткаченко Марк група "Дзвіночок"; 144 грн-Заремба Галина група "Журавлик"; 200 грн-Бевз Марія група "Журавлик"; 200 грн--Чекаренда Леся група "Журавлик". ВСЬОГО  НА  РАХУНКУ: 2010 грн. 5000 грн (зібрані у вересні і 1044 додані за жовтень) купили скопи на евакуаційні ноші, які так потрібні хлопцям на полі бою. А ще наші воїни дали фотозвіт про турнікети, якими вони користуються на Курському напрямку. Крім того батьківська громада разом із вихователями групи "Дзвіночок" передали сухофрукти,сушку з яблук на енергетичні наборчики, а також "ангелики"для наших хлопців. Також за сприяння батьківської громади п...

Мандруємо сторінками книжки та пізнаємо світ

Зображення
                                                28 жовтня діти старшої групи №2 мандрували сторінками пізнавальної книжечки-розмальовки «Дерева мого дитинства», яку вони виграли під час квесту по екологічній стежині ЗДО, ще у травні. Приємним сюрпризом для малечі стало знайомство із авторкою книжечки - Зінаїдою Олександрівною Пахолок. Цікаві факти, ігри, руханки, запитання та загадки розширили знання про дерева, які оточують нас. А ще, на згадку про зустріч, діти отримали книжки із підписом Зінаїди Олександрівни! 

Зустріч із письменницею

Зображення
                                              Напередодні Дня української писемності та мови до вихованців нашого закладу завітала письменниця Ірина Шабала. Літературна зустріч запамʼятається дітям старших груп №1,3 та середньої груп №3 адже вони дізналися як народжується казка. Разом з авторкою, дошкільнята мандрували сторінками книжечки "Чому собачки кажуть "Гав". Потім відгадали авторські загадки та послухали пізнавальну історію про котика і собаку. На усіх охочих чекало приємне спілкування з авторкою та книжечки з підписами і найщирішими побажаннями. Виховуємо читача змалку!!!

Творча майстерня вчителів-дефектологів, вчителів логопедів

Зображення
  23 жовтня вчитель-логопед нашого ЗДО Наталія Яцишин була учасником Марафону освітніх практик "Творча майстерня вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів",який пройшов на базі ЗДО №38. Під час заходу  Наталія Ананівна поділилась досвідом роботи з теми "Мозочкова стимуляція в корекційній роботі з дітьми з ООП". Нетрадиційні підходи та вправи для розвитку сенсорних здібностей дітей з ООП, зацікавили присутніх та сприяли полілогу на тему сприяння стимуляції когнітівних функцій дитини. Ділимось знаннями та розвиваємось, здобуваючи нові - разом!

Раді малята осінь вітати!

Зображення
                                                   Осінь - чудова пора! Вона приносить із собою не тільки приємні клопоти, але й сюрпризи. Під час осінніх розваг, що пройшли у нашому закладі, дошкільнята пригадали чому опадають листочки, звідки береться дощик, де ростуть грибочки, куди летять птахи, що роблять звірята, як збирають урожай. Відтак малята І молодших та ІІ молодших груп мандрували осінім лісом, на дітлахів середніх груп (№2, 3) чекали неймовірні пригоди з Каштанчиком. Вихованці середньої групи №1 опинились в казковому парку. А ось найстарші дошколярики подорожували  містами України. Пам'ятаємо, що діти мали можливість порадіти осіннім сюрпризам завдяки нашим хоробрим воїнам. Дякуємо вам, захисники!

Методична лабораторія інформаційно-цифрової компетентності для вихователів-методистів

Зображення
  Цифрова компетентність - важлива складова розвитку професійної майстерності. 24 жовтня у нашому закладі розпочала свою роботу методична лабораторія інформаційно-цифрової компетентності для вихователів-методистів Луцької МТГ. Спікер  Наталія Киця познаймила учасників (ЗДО №24,35,43,45,48, 49,50) із навчальним ресурсом Wordwall. Інтерактивні вправи  "Колесо", "Анаграма", "Відповідності" заохотили до подальшої практичної роботи: як результат - власні ресурси "Доповніть речення", "Сортування за групами", "Вікторина" та ін. Вправа "8 ідей" сприяла діалогово-креативній взаємодії між вихователями-методистами,  а оригінальною рефлексією зустрічі стало спільне складання вірша-сенкана.